pozmu.net::blog

Blog porzeraczamuzguw

Beta test Battlefield Heroes

Przedwczoraj ujrzałem w swojej skrzynce e-mail zaproszenie do beta testów Heroes. Prawdę mówiąc, już zapomniałem, że się do takich testów zgłosiłem… Ucieszyłem się z tego i niemal od razu zacząłem grać. Na razie nie mogę o grze dużo powiedzieć, zarówno dlatego, że jest to zabronione, ale też i dla tego, że nie grałem w tę grę wystarczająco dużo. Na pewno podoba mi się ona bardziej niż demo Battlefield Bad Company. Tak jak było to zapowiedziane, wymagania sprzętowe nie są dużo – gra bez problemu chodzi na moim dość wiekowym już notebooku, w rozdzielczości 1280×800 – tak jak oryginalny BF: 1942. Szykuje się porcja dobrej zabawy… Przypominam: BF Heroes to darmowa (+ płatne dodatki/ upgrady) wieloosobowa gra TPP osadzona w realiach II Wojny Światowej.

Jeśli uważasz, że ta strona zawiera przydatne lub ciekawe informacje, namawiamy do umieszczenia prowadzącego do niej linka na własnej witrynie WWW.
Aby to zrobić po prostu skopiuj widoczny poniżej kod i wklej na swoją stronę (Naciśnij CTRL+C aby skopiować).
Link będzie wyglądał tak: Beta test Battlefield Heroes

Dodaj komentarz

Proszę zauważ: Moderacja komentarzy jest włączona i może opóźnieć pojawienie się twojego komentarza na stronie. Nie ma potrzeby wysyłania twojego komentarza ponownie.