pozmu.net::blog

Blog porzeraczamuzguw

Don’t Shave That Hair!!!

Kolejny post o spamie… Tym razem e-mailowy spam, jaki otrzymał mój Brat:
Golić czy nie golić, oto jest pytanie ;)

Don’t Shave That Hair!!!
I have recently made a mistake in my life, and I offer my story to you, that you may learn from my error. It all started, as many things do, with me having trouble shitting.

No, I was not constipated; this was not a regularity problem but a matter of technique. It seems my ass-hair had grown to such a length that tiny grogans were constantly getting tied up in the matted jungle between my asscheeks. It led to much frustration, with me KNOWING that I still had something to drop, but unable to shake the tenacious turd loose from its butthair dwelling. Eventually I would have to do two things: either reach down with some paper and try to pinch off the lingering loaf (which required careful precision to avoid smearing the creature all over my rear, especially since I had no way of seeing what I was doing) or just go for broke, start wiping, and hope that I could remove all the leftover fecal matter before the toilet paper reached its Can’t-Be-Flushed threshold.

I was contemplating this problem, when I had what seemed at the time to be a bright idea. „Hey! This is my butt and my butt-hair, right? So why don’t I just eliminate all the hair, and then my grogans will flow out like beer from a keg!” I said to myself. It is a statement that will go down in history with a lot of other regretted statements. „How many Indians could there be?” said by General Custer. „Looks like a good day for a drive!” by JFK. „There! America On-Line now has complete Usenet access!” by some idiot system tech. Such was my anal shaving idea.

I performed the operation that night, with a cheap disposable razor and a towel to sit on. Starting from the bottom, and shaving from the crack to the cheeks, I began the arduous process of ridding my ass of hair. Occassionally, I would have to clean the razor of accumulated hair and miscellaneous slime, which I did by wiping it on the towel. Slowly, my twin mounds and the between-ravine began to resemble the hairless cheeks of a newborn baby. Finally, I wiped the razor one last time, and surveyed my work. The towel was covered with a pile of hair. My ass was smooth as ivory. I smiled, satisfied, thinking my troubles were over.

Little did I know.

I now have a great respect for anal-hair. Like everything in this world God created, it has its mighty purpose in existence. It was only after I had removed it that I started to learn how much I had been taking it for granted. For one, it provides friction. I learned this the next day, when I walked out into the sun heading for class. After climbing two flights of stairs and starting to sweat, I started to notice something unpleasant. The sweat was accumulating in my crack, and was causing the unpleasant sensation of my two asscheeks sliding past each other with every step. I thought about going to the bathroom and wiping it off, but had to get to class. Eventually, I thought, it would dry.

Unfortunately, it did dry, but only after mingling with the microscopic shit- molecules lingering around my brown starfish. When I stood up after class, my cheeks were stuck together with a slimy sticky shit/sweat combination. As I made my way back to my dorm, it started to itch. God-DAMN, did it itch! Felt like a swarm of ants was making its way up and down my crack. Fighting to keep from jamming my hand down there and scratching away, I rushed back to the dorm.

Unfortunately again, this exertion caused me to sweat, and when I finally reached my room, my cheeks were sliding back and forth against each other like a pair of horny cane-toads. I quickly dropped my pants, and attempted to dry my ass off by sticking it in front of a fan and spreading my cheeks. As I pulled the two mounds of flesh apart, a horrible stench burst free and filled the room. Every dog within a 4 block radius started to howl. I had it worst of all, as the ripe aroma of festering shit/sweat went into the fan and blew back into my face. I fought to keep from heaving. And as I sat there, fighting vomit, my ass cheeks spread and dripping, with the concentrated aroma of my body odor mixed with the tangy smell of my own shit blowing right into my face, I had only one thought: „It will be like this until the hair grows back. Weeks.”

Later on, trying to deal as best I could, wiping my ass at every opportunity, I discovered another wonderful use for ass-hair – ventilation. I attempted to launch a fart, only to have it get stuck between my asscheeks. Apparently, with no hair, the two pink twins can get vacuum sealed together, and the result was a frustrating fart that slid up and down between my cheeks like a lost gerbil.

As if that wasn’t enough, I am now enduring further torture. As anyone who has ever shaved anything knows, when hair is first growing in, it comes in as stubble. Imagine your ass having the texture of a brillo pad. Well, that is what I am dealing with now. It is a hellish torture, and there are many times when I just look out the window and contemplate why I shouldn’t just jump out and get it all over with in one fleshy splat, rather than endure this constant agony.

Friends, DON’T SHAVE YOUR ASS-HAIR!

Wersja polskawa:

Nie gól tych włosów!
Mam ostatnio popełnił błąd w moim życiu, i zaoferować ci moją historię, że można dowiedzieć się z mojego błędu. Wszystko zaczęło się, jak wiele rzeczy zrobić, u mnie problemy z wypróżnianiem.

Nie, nie byłem zaparcie, to nie był problem, ale regularność kwestią techniki. Wydaje się, mój tyłek-włosy wzrosła do takiej długości, że mały kupki kawałki były stale coraz związany w kołtunowaty dżungli między pośladki. Doprowadziło to do rozczarowania, ze świadomością, że do mnie nadal coś do spadku, ale nie jest w stanie wstrząsnąć wytrwale łajno luźne od włosy tyłkowe mieszkania. W końcu będę musiał zrobić dwie rzeczy: albo zdejmować niektóre z papieru i spróbuj szczypta poza sobą bochenek (co wymaga starannej precyzyjne, aby uniknąć smarowanie stworzenie całej mojej tyłu, zwłaszcza od czasu, kiedy nie sposób zobaczyć co robię ) lub po prostu pójść na złamał rozpocząć wycieranie, i mam nadzieję, że będę mógł usunąć wszystkie resztki fecal sprawę do papieru toaletowego osiągnął Can’t-Be-spłukiwanych progu.

Byłem rozważających ten problem, gdy miałem to, co wydawało się w tym czasie się jasne pomysł. „Hej! To jest mój tyłek i mój tyłek-włosy, prawda? Więc dlaczego nie mogę po prostu wyeliminować wszystkie włosy, a następnie moje kawały kupa będą kierowane jak piwo z beczki! I rzekł do siebie. Jest to oświadczenie, że będzie się w historii z wielu innych żałować oświadczenia. „Jak wielu Hindusów może nie być?” powiedział przez Custer. „Wygląda na to dobry dzień na dysku!” przez JFK. „Nie! America On-Line ma teraz pełny dostęp do grup dyskusyjnych!” przez niektórych idiota systemu tech. Taki był mój analny golenia pomysł.

I wykonanie operacji nocy z tanią rozporządzalny brzytwa i ręcznik do zasiadania w. Począwszy od dołu, a do golenia z roztrzaskać na policzki, i rozpoczął żmudny proces pozbawienie mój tyłek włosów. Czasami chciałbym mieć do czyszczenia brzytwa zgromadzonych włosy i różne szlamem, co robiłem przez wycieranie go na ręcznik. Powoli, mój twin kopcach i między-wąwozu zaczął przypominać bezwłosych policzki z noworodków. Wreszcie, ja brzytwa otarła się po raz ostatni, a moja praca badanych. W ręcznik został pokryty pala włosów. Mój tyłek był gładki jak kość słoniowa. I uśmiechnięty, zadowolony, myśli moje problemy były ponad.

Little nie wiem.

Mam teraz wielki szacunek dla anal-włosy. Podobnie jak w tym świecie wszystko, co Bóg stworzył, to jego potężny w celu istnienia. Dopiero po usunięciu Miałam to, że zacząłem się uczyć, jak bardzo było to biorąc za pewnik. Po pierwsze, przewiduje tarcia. Nauczyłem się tego na następny dzień, kiedy chodził obecnie pod słońcem pozycji dla klasy. Wspinaczka po dwa loty schodów i zaczyna potu, zacząłem dostrzegać coś nieprzyjemnego. Pocie było narastanie w moim roztrzaskać i powoduje nieprzyjemne uczucie z moich dwóch ostatnich asscheeks wysuwaną wzajemnie z każdym kroku. Myślałem o przejściu do łazienki i wycieranie go, ale aby dostać się do klasy. Ostatecznie, myślałem, że suche.

Niestety, to nie jest suchy, ale tylko po mingling z mikroskopijnych cząsteczek gówno-zastarzały wokół mojej brązowy rozgwiazda. Kiedy stał się po klasie, moje policzki były zablokowane wraz z śluzowaty sticky shit / mieszanina potu. Jak w mojej drodze powrotnej do mojej sypialni, to zaczął swędzenia. Bóg-DAMN, czy to grzybica! Filc jak Rój mrówek był sposób podejmowania i moje roztrzaskać. Walka na bieżąco z mojej strony zagłuszania tam i zarysowania daleko, I Ruszyli z powrotem do akademika.

Niestety znowu, tym wysiłku spowodowane mnie pot, a kiedy w końcu osiągnął mój pokój, moje policzki były poślizg iz powrotem ze sobą jak para horny trzciny ropuchy. I szybko spadły moje spodnie, i próbował suchego my ass off by trzymać go z przodu wentylatora i szerzenie moje policzki. Jak odciąga dwóch kopców mięsa wyjątkiem, a straszny smród pęknięcie wolnej i wypełnia pokój. Każdy pies w bloku 4 promieniu zaczął wyć. Miałem to najgorszy ze wszystkich, jako dojrzały aromat festering shit / potu poszedł do wentylatora i Blew powrót na mojej twarzy. I natarł na bieżąco z falujący. A jak tam sobota, walka wymiotów, my ass cheeks rozprzestrzeniania i kapiącą z koncentratu zapachu mojego ciała zapach mieszanego z tangy zapach moje gówno dmuchanie w prawo w mojej twarzy, miałem tylko jedną myśl: „To będzie jak tego do włosów rośnie powrotem. tygodni „.

Później, starając się zająć jak najlepiej mogę, wycieranie mój tyłek przy każdej okazji, odkryłem inny wspaniały używać dla osła-hair – wentylacja. I próbował uruchomić fart, tylko do jego utknąć między asscheeks. Najwidoczniej, bez włosów, dwa różowe bliźnięta mogą dostać próżni zaplombowane, a wynik był frustrating fart że slid górę iw dół między policzki jak utracone gerbil.

Jakby tego było mało, jestem teraz trwałą dalszych tortur. Każdy, kto kiedykolwiek ogolił coś wie, kiedy włosy rosnące w pierwszym, jak to jest w słomkę. Wyobraź sobie dupę posiadający teksturę o brillo opuszki. Cóż, to co mam do czynienia z obecnie. Jest potępieńczy tortur i wiele razy po prostu patrzeć przez okno i kontemplować dlaczego nie tylko wyskoczyć i dostać wszystko w jednym z ponad mięsistych ikona, zamiast znieść tego ciągłego agonii.

Przyjaciele, nie golcie wasze tyłek włosy!

1 693 komentarze

 1. KimIDION powiedział:

  [url=https://inderal.us.com/]inderal 40 mg price[/url]

 2. Yeezy 380 powiedział:

  http://www.yeezy-shoe.us.com/ Yeezy Shoes

 3. Yeezy Boost 350 V2 powiedział:

  http://www.yeezys.me.uk/ Yeezy

 4. Adidas Yeezy powiedział:

  http://www.kobebryant-jersey.us/ Kobe Bryant Jersey

 5. Human Races powiedział:

  http://www.airmax97.us.com/ Air Max 97

 6. JimIDION powiedział:

  [url=https://cephalexin911.com/]cephalexin 500mg capsule cost[/url] [url=https://stromectol1.com/]ivermectin iv[/url] [url=https://cytotec100.com/]cytotec pills canada[/url] [url=https://lopressormetoprolol.com/]lopressor 2.5 mg[/url] [url=https://ventolin24.com/]ventolin online[/url] [url=https://atenolol25.com/]atenolol 150 mg daily[/url]

 7. JimIDION powiedział:

  [url=https://propecia8.com/]how to buy propecia[/url] [url=https://zoloft360.com/]generic zoloft online pharmacy[/url] [url=https://lipitor2020.com/]brand name lipitor cost[/url] [url=https://albendazoleotc.com/]albendazole cost in india[/url]

 8. JoeIDION powiedział:

  [url=https://cytotec100.com/]cytotec over the counter canada[/url] [url=https://robaxin24.com/]can i buy robaxin online[/url] [url=https://vermox100.com/]vermox tablet price in india[/url] [url=https://ivaltrex.com/]valtrex cream price[/url] [url=https://backtrim.com/]bactrim discount coupon[/url]

 9. DenIDION powiedział:

  [url=http://malegra.us.org/]malegra 150 india[/url] [url=http://furosemide1.com/]furosemide cost price[/url] [url=http://colchicine5.com/]colchicine brand canada[/url] [url=http://amoxicillinab.com/]amoxicillin 500 mg price in india[/url] [url=http://prazosin.us.com/]prazosin pill[/url]

 10. JackIDION powiedział:

  [url=https://avodart24.com/]buy avodart cheapest[/url] [url=https://ventolin24.com/]ventolin cost uk[/url]

 11. NBA Jerseys powiedział:

  http://www.humanraces.us.com/ Human Races

 12. NBA Jerseys powiedział:

  http://www.yeezys.me.uk/ Yeezy

 13. EyeIDION powiedział:

  [url=http://tadalafillil.com/]mexico rx tadalafil[/url] [url=http://robaxin24.com/]where can you get robaxin[/url] [url=http://stromectol1.com/]stromectol 6 mg dosage[/url] [url=http://silagratab.com/]silagra tablets online[/url] [url=http://azithromycinp.com/]buy azithromycin without prescription from india[/url] [url=http://motilium10mg.com/]motilium for breastfeeding[/url] [url=http://hydrochlorothiazide2.com/]hydrochlorothiazide 125 mg[/url] [url=http://diflucanrx.com/]diflucan cream[/url] [url=http://cephalexin911.com/]cephalexin 1000 mg cost[/url] [url=http://estrace2.com/]how much is generic estrace cream[/url] [url=http://atenolol25.com/]atenolol 12.5 mg daily[/url] [url=http://indocinrx.com/]medicine indocin 50 mg[/url] [url=http://glucophagge.com/]glucophage 850 price[/url] [url=http://lexaporo.com/]5851 lexapro 10 mg[/url] [url=http://prozacflx.com/]daily prozac 100mg[/url] [url=http://sumycin365.com/]sumycin 250 mg[/url] [url=http://finpecia911.com/]generic finpecia[/url] [url=http://hydroxychloroquinecv.com/]plaquenil brand[/url] [url=http://trazodone911.com/]trazodone 12 5 mg[/url] [url=http://fluoxetinetb.com/]fluoxetine buy[/url]

 14. JoeIDION powiedział:

  [url=https://lisinopril125.com/]ordering lisinopril without a prescription[/url] [url=https://robaxin24.com/]robaxin over the counter[/url]

 15. SueIDION powiedział:

  [url=https://propranolol100.com/]propranolol cost canada[/url] [url=https://dipyridamol.com/]dipyridamole 75 mg[/url] [url=https://vermox100.com/]vermox tablet price in india[/url] [url=https://robaxin24.com/]robaxin price uk[/url] [url=https://buspar24.com/]buspar 30 mg tab[/url] [url=https://albendazoleotc.com/]buy albendazole in canada[/url] [url=https://azithromycinp.com/]azithromycin 250 1mg[/url] [url=https://amoxicillinab.com/]amoxicillin 125 mg[/url] [url=https://chydroxychloroquine.com/]plaquenil cost australia[/url] [url=https://diclofenacg.com/]buy 2 diclofenac online[/url]

 16. Adidas Yeezy powiedział:

  http://www.humanracesshoes.us/ Human Races

 17. Yeezy powiedział:

  http://www.yeezyadidas.fr/ Adidas Yeezy

 18. Yeezy Mafia powiedział:

  http://www.jordan1s.us.com/ Jordan 1s

 19. Yeezy Shoes powiedział:

  http://www.airmax97.us.com/ Air Max 97

 20. JaneIDION powiedział:

  [url=https://backtrim.com/]bactrim 200mg[/url]

 21. Adidas Yeezy powiedział:

  http://www.uggs-officialsite.org/ Uggs Official Site

 22. JudyIDION powiedział:

  [url=https://furosemide1.com/]furosemide 40 mg tablets[/url] [url=https://triamterenebenzathiazide.com/]triamterene 37.5 mg[/url] [url=https://estrace2.com/]estrace generic pill[/url] [url=https://ampicillin24.com/]brand name ampicillin[/url] [url=https://finasteridealop.com/]finasteride 5mg price[/url] [url=https://proscar40.com/]proscar 5mg[/url] [url=https://lexaporo.com/]lexapro tablets 10 mg[/url] [url=https://tretinoin365.com/]buy tretinoin from canada[/url] [url=https://glucophagge.com/]glucophage 850 mg mexico[/url] [url=https://malegra.us.org/]malegra on line[/url]

 23. MiaIDION powiedział:

  [url=https://phenergan125.com/]phenergan generic brand[/url] [url=https://cialis5.com/]60 mg cialis india[/url] [url=https://tadalafilm.com/]tadalafil online united states[/url] [url=https://azithromycinp.com/]azithromycin 250 mg prices[/url] [url=https://propecia8.com/]buy propecia 1mg uk[/url]

 24. CarlIDION powiedział:

  [url=https://finpecia911.com/]finpecia tablet price in india[/url] [url=https://prednisolone911.com/]generic prednisolone[/url] [url=https://xenicaltabs.com/]xenical 120 mg buy online in india[/url] [url=https://furosemide1.com/]furosemide 20 mg tablet price[/url] [url=https://buspar24.com/]buspar 5mg tablet price[/url]

 25. Yeezy powiedział:

  http://www.basketball-jerseys.us.com/ NBA Jerseys

 26. AnnaIDION powiedział:

  [url=http://atenolol25.com/]1 atenolol[/url] [url=http://cleocing.com/]cleocin drug[/url] [url=http://stromectol1.com/]ivermectin uk[/url] [url=http://ventolin24.com/]ventolin 2.5[/url] [url=http://albenzamed.com/]generic albenza[/url]

 27. AnnaIDION powiedział:

  [url=http://buspar24.com/]buspar discount[/url] [url=http://clomid150.com/]where can i buy clomid online canada[/url] [url=http://robaxin24.com/]can you buy robaxin over the counter in canada[/url]

 28. LisaIDION powiedział:

  [url=https://vermox100.com/]how much is vermox in south africa[/url]

 29. Yeezy 350 powiedział:

  http://www.yeezy350.us.com/ eezy

 30. Basketball Jerseys powiedział:

  http://www.airjordan1.us.com/ Air Jordan 1

 31. JoeIDION powiedział:

  [url=https://backtrim.com/]bactrim[/url] [url=https://cymbaltarx.com/]cymbalta generic usa[/url]

 32. KiaIDION powiedział:

  [url=http://paxil10.com/]buying paxil mexico[/url]

 33. JackIDION powiedział:

  [url=https://prozacflx.com/]prozac 20 mg[/url] [url=https://zithromax360.com/]zithromax lowest price[/url] [url=https://augmentin875.com/]augmentin 250 mg tablets[/url] [url=https://plavix.us.com/]plavix rx[/url] [url=https://indocinrx.com/]indocin price[/url] [url=https://ivermectin3.com/]stromectol price us[/url] [url=https://elimitepermethrin.com/]elimite 5 cream[/url]

 34. JackIDION powiedział:

  [url=https://tadalafillil.com/]canada tadalafil generic[/url] [url=https://triamterenebenzathiazide.com/]triamterene tablet[/url] [url=https://chloroquineav.com/]aralen cvs[/url] [url=https://silagratab.com/]silagra 0.25[/url] [url=https://albenzamed.com/]albenza 400 mg[/url] [url=https://atenolol25.com/]atenolol 50 mg generic[/url] [url=https://wellbutrin24.com/]price of wellbutrin brand name[/url]

 35. NFL Jerseys powiedział:

  http://www.yeezy350.us.com/ Yeezy

 36. Nike Air Max 270 powiedział:

  http://www.nbastores.us/ NBA Store

 37. KimIDION powiedział:

  [url=https://clomid150.com/]order clomid online[/url]

 38. Yeezy Shoes powiedział:

  http://www.yeezyboost350.us.com/ Yeezy Boost 350 V2

 39. Yeezy 380 powiedział:

  http://www.uggs-officialsite.org/ Uggs Official Site

 40. JoeIDION powiedział:

  [url=https://flagyl24.com/]flagyl pills over the counter[/url] [url=https://disulfiram.us.com/]buy disulfiram online india[/url] [url=https://clomid150.com/]price of clomid[/url] [url=https://lisinopril125.com/]lisinopril drug[/url] [url=https://estrace2.com/]price estrace tablets[/url] [url=https://finasteridealop.com/]finasteride price in india[/url]

 41. JaneIDION powiedział:

  [url=https://albendazoleotc.com/]buy albendazole tablets[/url]

 42. JaneIDION powiedział:

  [url=https://clomid150.com/]clomid clomiphene[/url]

 43. Nike Outlet powiedział:

  http://www.jerseysbasketball.us/ NBA Jerseys

Dodaj komentarz

Proszę zauważ: Moderacja komentarzy jest włączona i może opóźnieć pojawienie się twojego komentarza na stronie. Nie ma potrzeby wysyłania twojego komentarza ponownie.