pozmu.net::blog

Blog porzeraczamuzguw

Don’t Shave That Hair!!!

Kolejny post o spamie… Tym razem e-mailowy spam, jaki otrzymał mój Brat:
Golić czy nie golić, oto jest pytanie ;)

Don’t Shave That Hair!!!
I have recently made a mistake in my life, and I offer my story to you, that you may learn from my error. It all started, as many things do, with me having trouble shitting.

No, I was not constipated; this was not a regularity problem but a matter of technique. It seems my ass-hair had grown to such a length that tiny grogans were constantly getting tied up in the matted jungle between my asscheeks. It led to much frustration, with me KNOWING that I still had something to drop, but unable to shake the tenacious turd loose from its butthair dwelling. Eventually I would have to do two things: either reach down with some paper and try to pinch off the lingering loaf (which required careful precision to avoid smearing the creature all over my rear, especially since I had no way of seeing what I was doing) or just go for broke, start wiping, and hope that I could remove all the leftover fecal matter before the toilet paper reached its Can’t-Be-Flushed threshold.

I was contemplating this problem, when I had what seemed at the time to be a bright idea. „Hey! This is my butt and my butt-hair, right? So why don’t I just eliminate all the hair, and then my grogans will flow out like beer from a keg!” I said to myself. It is a statement that will go down in history with a lot of other regretted statements. „How many Indians could there be?” said by General Custer. „Looks like a good day for a drive!” by JFK. „There! America On-Line now has complete Usenet access!” by some idiot system tech. Such was my anal shaving idea.

I performed the operation that night, with a cheap disposable razor and a towel to sit on. Starting from the bottom, and shaving from the crack to the cheeks, I began the arduous process of ridding my ass of hair. Occassionally, I would have to clean the razor of accumulated hair and miscellaneous slime, which I did by wiping it on the towel. Slowly, my twin mounds and the between-ravine began to resemble the hairless cheeks of a newborn baby. Finally, I wiped the razor one last time, and surveyed my work. The towel was covered with a pile of hair. My ass was smooth as ivory. I smiled, satisfied, thinking my troubles were over.

Little did I know.

I now have a great respect for anal-hair. Like everything in this world God created, it has its mighty purpose in existence. It was only after I had removed it that I started to learn how much I had been taking it for granted. For one, it provides friction. I learned this the next day, when I walked out into the sun heading for class. After climbing two flights of stairs and starting to sweat, I started to notice something unpleasant. The sweat was accumulating in my crack, and was causing the unpleasant sensation of my two asscheeks sliding past each other with every step. I thought about going to the bathroom and wiping it off, but had to get to class. Eventually, I thought, it would dry.

Unfortunately, it did dry, but only after mingling with the microscopic shit- molecules lingering around my brown starfish. When I stood up after class, my cheeks were stuck together with a slimy sticky shit/sweat combination. As I made my way back to my dorm, it started to itch. God-DAMN, did it itch! Felt like a swarm of ants was making its way up and down my crack. Fighting to keep from jamming my hand down there and scratching away, I rushed back to the dorm.

Unfortunately again, this exertion caused me to sweat, and when I finally reached my room, my cheeks were sliding back and forth against each other like a pair of horny cane-toads. I quickly dropped my pants, and attempted to dry my ass off by sticking it in front of a fan and spreading my cheeks. As I pulled the two mounds of flesh apart, a horrible stench burst free and filled the room. Every dog within a 4 block radius started to howl. I had it worst of all, as the ripe aroma of festering shit/sweat went into the fan and blew back into my face. I fought to keep from heaving. And as I sat there, fighting vomit, my ass cheeks spread and dripping, with the concentrated aroma of my body odor mixed with the tangy smell of my own shit blowing right into my face, I had only one thought: „It will be like this until the hair grows back. Weeks.”

Later on, trying to deal as best I could, wiping my ass at every opportunity, I discovered another wonderful use for ass-hair – ventilation. I attempted to launch a fart, only to have it get stuck between my asscheeks. Apparently, with no hair, the two pink twins can get vacuum sealed together, and the result was a frustrating fart that slid up and down between my cheeks like a lost gerbil.

As if that wasn’t enough, I am now enduring further torture. As anyone who has ever shaved anything knows, when hair is first growing in, it comes in as stubble. Imagine your ass having the texture of a brillo pad. Well, that is what I am dealing with now. It is a hellish torture, and there are many times when I just look out the window and contemplate why I shouldn’t just jump out and get it all over with in one fleshy splat, rather than endure this constant agony.

Friends, DON’T SHAVE YOUR ASS-HAIR!

Wersja polskawa:

Nie gól tych włosów!
Mam ostatnio popełnił błąd w moim życiu, i zaoferować ci moją historię, że można dowiedzieć się z mojego błędu. Wszystko zaczęło się, jak wiele rzeczy zrobić, u mnie problemy z wypróżnianiem.

Nie, nie byłem zaparcie, to nie był problem, ale regularność kwestią techniki. Wydaje się, mój tyłek-włosy wzrosła do takiej długości, że mały kupki kawałki były stale coraz związany w kołtunowaty dżungli między pośladki. Doprowadziło to do rozczarowania, ze świadomością, że do mnie nadal coś do spadku, ale nie jest w stanie wstrząsnąć wytrwale łajno luźne od włosy tyłkowe mieszkania. W końcu będę musiał zrobić dwie rzeczy: albo zdejmować niektóre z papieru i spróbuj szczypta poza sobą bochenek (co wymaga starannej precyzyjne, aby uniknąć smarowanie stworzenie całej mojej tyłu, zwłaszcza od czasu, kiedy nie sposób zobaczyć co robię ) lub po prostu pójść na złamał rozpocząć wycieranie, i mam nadzieję, że będę mógł usunąć wszystkie resztki fecal sprawę do papieru toaletowego osiągnął Can’t-Be-spłukiwanych progu.

Byłem rozważających ten problem, gdy miałem to, co wydawało się w tym czasie się jasne pomysł. „Hej! To jest mój tyłek i mój tyłek-włosy, prawda? Więc dlaczego nie mogę po prostu wyeliminować wszystkie włosy, a następnie moje kawały kupa będą kierowane jak piwo z beczki! I rzekł do siebie. Jest to oświadczenie, że będzie się w historii z wielu innych żałować oświadczenia. „Jak wielu Hindusów może nie być?” powiedział przez Custer. „Wygląda na to dobry dzień na dysku!” przez JFK. „Nie! America On-Line ma teraz pełny dostęp do grup dyskusyjnych!” przez niektórych idiota systemu tech. Taki był mój analny golenia pomysł.

I wykonanie operacji nocy z tanią rozporządzalny brzytwa i ręcznik do zasiadania w. Począwszy od dołu, a do golenia z roztrzaskać na policzki, i rozpoczął żmudny proces pozbawienie mój tyłek włosów. Czasami chciałbym mieć do czyszczenia brzytwa zgromadzonych włosy i różne szlamem, co robiłem przez wycieranie go na ręcznik. Powoli, mój twin kopcach i między-wąwozu zaczął przypominać bezwłosych policzki z noworodków. Wreszcie, ja brzytwa otarła się po raz ostatni, a moja praca badanych. W ręcznik został pokryty pala włosów. Mój tyłek był gładki jak kość słoniowa. I uśmiechnięty, zadowolony, myśli moje problemy były ponad.

Little nie wiem.

Mam teraz wielki szacunek dla anal-włosy. Podobnie jak w tym świecie wszystko, co Bóg stworzył, to jego potężny w celu istnienia. Dopiero po usunięciu Miałam to, że zacząłem się uczyć, jak bardzo było to biorąc za pewnik. Po pierwsze, przewiduje tarcia. Nauczyłem się tego na następny dzień, kiedy chodził obecnie pod słońcem pozycji dla klasy. Wspinaczka po dwa loty schodów i zaczyna potu, zacząłem dostrzegać coś nieprzyjemnego. Pocie było narastanie w moim roztrzaskać i powoduje nieprzyjemne uczucie z moich dwóch ostatnich asscheeks wysuwaną wzajemnie z każdym kroku. Myślałem o przejściu do łazienki i wycieranie go, ale aby dostać się do klasy. Ostatecznie, myślałem, że suche.

Niestety, to nie jest suchy, ale tylko po mingling z mikroskopijnych cząsteczek gówno-zastarzały wokół mojej brązowy rozgwiazda. Kiedy stał się po klasie, moje policzki były zablokowane wraz z śluzowaty sticky shit / mieszanina potu. Jak w mojej drodze powrotnej do mojej sypialni, to zaczął swędzenia. Bóg-DAMN, czy to grzybica! Filc jak Rój mrówek był sposób podejmowania i moje roztrzaskać. Walka na bieżąco z mojej strony zagłuszania tam i zarysowania daleko, I Ruszyli z powrotem do akademika.

Niestety znowu, tym wysiłku spowodowane mnie pot, a kiedy w końcu osiągnął mój pokój, moje policzki były poślizg iz powrotem ze sobą jak para horny trzciny ropuchy. I szybko spadły moje spodnie, i próbował suchego my ass off by trzymać go z przodu wentylatora i szerzenie moje policzki. Jak odciąga dwóch kopców mięsa wyjątkiem, a straszny smród pęknięcie wolnej i wypełnia pokój. Każdy pies w bloku 4 promieniu zaczął wyć. Miałem to najgorszy ze wszystkich, jako dojrzały aromat festering shit / potu poszedł do wentylatora i Blew powrót na mojej twarzy. I natarł na bieżąco z falujący. A jak tam sobota, walka wymiotów, my ass cheeks rozprzestrzeniania i kapiącą z koncentratu zapachu mojego ciała zapach mieszanego z tangy zapach moje gówno dmuchanie w prawo w mojej twarzy, miałem tylko jedną myśl: „To będzie jak tego do włosów rośnie powrotem. tygodni „.

Później, starając się zająć jak najlepiej mogę, wycieranie mój tyłek przy każdej okazji, odkryłem inny wspaniały używać dla osła-hair – wentylacja. I próbował uruchomić fart, tylko do jego utknąć między asscheeks. Najwidoczniej, bez włosów, dwa różowe bliźnięta mogą dostać próżni zaplombowane, a wynik był frustrating fart że slid górę iw dół między policzki jak utracone gerbil.

Jakby tego było mało, jestem teraz trwałą dalszych tortur. Każdy, kto kiedykolwiek ogolił coś wie, kiedy włosy rosnące w pierwszym, jak to jest w słomkę. Wyobraź sobie dupę posiadający teksturę o brillo opuszki. Cóż, to co mam do czynienia z obecnie. Jest potępieńczy tortur i wiele razy po prostu patrzeć przez okno i kontemplować dlaczego nie tylko wyskoczyć i dostać wszystko w jednym z ponad mięsistych ikona, zamiast znieść tego ciągłego agonii.

Przyjaciele, nie golcie wasze tyłek włosy!

14 815 komentarzy

 1. WeseVardeeve powiedział:

  slots for real money [url=https://casinogamesmgc.com/ ]best online casino [/url] play slots online casinos casino play

 2. pasyKexyKenry powiedział:

  shemale dating [url=https://onlinedatingtind.com/# ]dating app [/url] dating site christian dating bumble dating app

 3. pasyKexyKenry powiedział:

  casino blackjack online casino slots best online casino online casino slots [url=https://onlinecasinosure.com/ ]slots for real money [/url]

 4. pasyKexyKenry powiedział:

  online casinos free casino casino blackjack casino bonus codes [url=https://freecasinoslotsmatic.com/ ]online casino gambling [/url]

 5. anifeagiday powiedział:

  cashman casino slots [url=https://casino-onlinelife.com/ ]slots games [/url] slots games online casino bonus https://slotsgamesdirect.com/

 6. acrotroxaccesse powiedział:

  casino online slots casino slots play slots online big fish casino [url=https://casinogamesvol.com/ ]online gambling [/url]

 7. acrotroxaccesse powiedział:

  free casino games slotomania play slots heart of vegas free slots free games for casino slots hollywood [url=https://casinoslotsonlinems.com/ ]free slot games with no download [/url]

 8. acrotroxaccesse powiedział:

  online slots [url=https://freecasinoslotsnow.com/ ]cashman casino slots [/url] slot games online gambling

 9. acrotroxaccesse powiedział:

  no deposit casino casino online online slots online casino slots [url=https://casino-onlinelife.com/ ]casino online [/url]

 10. Nilstancieste powiedział:

  free dating site dating sites free free dating

 11. WeseVardeeve powiedział:

  online slot games [url=https://playcasinogamescast.com/ ]online slot games [/url] free casino slot games casino real money slots free

 12. writeresearchpprhex powiedział:

  how to write an outline for a research paper example how to write email to professor for research internship

 13. writeresearchpprhex powiedział:

  how to write an introduction for a research paper sample how to write introduction for research paper

 14. acrotroxaccesse powiedział:

  slot games free slotomania on facebook 50 lions free slots new online casinos accepting usa

 15. pasyKexyKenry powiedział:

  free online slots cashman casino slots no deposit casino

 16. Nilstancieste powiedział:

  best online casinos gold fish casino slots vegas casino slots

 17. Npjcfj powiedział:

  help writing a research paper – http://wrtessay.com/ do my research paper

 18. Nilstancieste powiedział:

  free slots slots online online slot games

 19. acrotroxaccesse powiedział:

  free online dating chat [url=https://onlinedatingtind.com/# ]russian dating [/url] tinder dating site dating sites

 20. anifeagiday powiedział:

  free dating site online dating date sites online dating free

 21. pasyKexyKenry powiedział:

  world class casino slots slots games free slots games online slot games [url=https://playonlinecasinobit.com/ ]big fish casino [/url]

 22. pasyKexyKenry powiedział:

  casino play gold fish casino slots world class casino slots casino slots [url=https://casinoslotsonlinems.com/ ]free casino games [/url]

 23. WeseVardeeve powiedział:

  best casino slots online zone online casino games atari vegas world free slots download free casino games [url=https://casinoslotsms.com/ ]online slots [/url]

 24. Dxmnew powiedział:

  order modafinil online http://provipls.com/ provigil a controlled substance Uoaceg vidggf

 25. pasyKexyKenry powiedział:

  russian dating badoo dating site dating site for gay teen zoosk dating site [url=https://onlinedatingtind.com/# ]christian dating [/url]

 26. acrotroxaccesse powiedział:

  online slot games vegas casino online free slots lady luck

 27. Nilstancieste powiedział:

  play casino slots games free slots

 28. WeseVardeeve powiedział:

  free casino slot games [url=https://casinogamesonlinex.com/ ]vegas casino slots [/url] online casino games play casino cashman casino slots

 29. anifeagiday powiedział:

  bumble dating site [url=https://tinderdatingww.com/# ]free dating [/url] date sites bumble dating

 30. acrotroxaccesse powiedział:

  online slots [url=https://casinogamesvol.com/ ]slots for real money [/url] best online casinos free casino casino game

 31. LarryOrirl powiedział:

  חדרים לפי שעה

  [url=https://www.iroom.co.il/]חדרים לפי שעה[/url]

 32. WeseVardeeve powiedział:

  freeslots.com slots [url=https://casinoslotsms.com/ ]bigfish casino online games [/url] play free vegas casino games slots free games dakota sioux casino

 33. acrotroxaccesse powiedział:

  casino real money slots games free slots for real money casino games

 34. acrotroxaccesse powiedział:

  foxwoods online casino penny slots for free online slots free spins no registration free slots vegas world [url=https://casinoslotsms.com/ ]free casino games online [/url]

 35. acrotroxaccesse powiedział:

  real money casino [url=https://casinogamesvol.com/ ]online slots [/url] casino online slots online casino bonus codes

 36. WeseVardeeve powiedział:

  best online casinos [url=https://playcasinostyle.com/ ]free casino [/url] best online casino cashman casino slots online casino games

 37. pasyKexyKenry powiedział:

  discord dating servers hinge dating app squirt dating online dating site

 38. Nilstancieste powiedział:

  speed dating eharmony dating site free online dating sites

 39. www.vardenafilz.com powiedział:

  levitra generic

 40. WeseVardeeve powiedział:

  888 casino online [url=https://casinoslotsms.com/ ]doubledown casino bonus collector [/url] vegas world free games online slots 300 free slots no download 100 no deposit bonus codes

 41. WeseVardeeve powiedział:

  discord dating servers free dating sites no fees zoosk online dating dating app

 42. kamagra gold powiedział:

  Whoa plenty of beneficial info. https://www.kamagradr.com kamagra 100 mg oral jelly kaufen Aelbd05

 43. acrotroxaccesse powiedział:

  all free casino slots games heart of vegas slots play free blackjack against computer

 44. pasyKexyKenry powiedział:

  discord dating servers facebook dating christian dating for free christian dating sites

 45. Nilstancieste powiedział:

  slot games online slot games online gambling play online casino

 46. Nilstancieste powiedział:

  relative dating [url=https://datingappsworld.com/# ]ourtime dating site [/url] russian dating online dating free

 47. anifeagiday powiedział:

  gold fish casino slots slots for real money slot games free slots games [url=https://playcasinoslotsmatic.com/ ]gold fish casino slots [/url]

 48. pasyKexyKenry powiedział:

  free slots with no download or registration pop slots casino usa online casino totally free casino games [url=https://casinoslotsms.com/ ]slots for free [/url]

 49. Nilstancieste powiedział:

  real casino slot machine games online casinos for us players heart of vegas slots

 50. WeseVardeeve powiedział:

  free online casino games vegas absolutely free slots download free casino games high 5 casino

Dodaj komentarz

Proszę zauważ: Moderacja komentarzy jest włączona i może opóźnieć pojawienie się twojego komentarza na stronie. Nie ma potrzeby wysyłania twojego komentarza ponownie.