pozmu.net::blog

Blog porzeraczamuzguw

Don’t Shave That Hair!!!

Kolejny post o spamie… Tym razem e-mailowy spam, jaki otrzymał mój Brat:
Golić czy nie golić, oto jest pytanie ;)

Don’t Shave That Hair!!!
I have recently made a mistake in my life, and I offer my story to you, that you may learn from my error. It all started, as many things do, with me having trouble shitting.

No, I was not constipated; this was not a regularity problem but a matter of technique. It seems my ass-hair had grown to such a length that tiny grogans were constantly getting tied up in the matted jungle between my asscheeks. It led to much frustration, with me KNOWING that I still had something to drop, but unable to shake the tenacious turd loose from its butthair dwelling. Eventually I would have to do two things: either reach down with some paper and try to pinch off the lingering loaf (which required careful precision to avoid smearing the creature all over my rear, especially since I had no way of seeing what I was doing) or just go for broke, start wiping, and hope that I could remove all the leftover fecal matter before the toilet paper reached its Can’t-Be-Flushed threshold.

I was contemplating this problem, when I had what seemed at the time to be a bright idea. „Hey! This is my butt and my butt-hair, right? So why don’t I just eliminate all the hair, and then my grogans will flow out like beer from a keg!” I said to myself. It is a statement that will go down in history with a lot of other regretted statements. „How many Indians could there be?” said by General Custer. „Looks like a good day for a drive!” by JFK. „There! America On-Line now has complete Usenet access!” by some idiot system tech. Such was my anal shaving idea.

I performed the operation that night, with a cheap disposable razor and a towel to sit on. Starting from the bottom, and shaving from the crack to the cheeks, I began the arduous process of ridding my ass of hair. Occassionally, I would have to clean the razor of accumulated hair and miscellaneous slime, which I did by wiping it on the towel. Slowly, my twin mounds and the between-ravine began to resemble the hairless cheeks of a newborn baby. Finally, I wiped the razor one last time, and surveyed my work. The towel was covered with a pile of hair. My ass was smooth as ivory. I smiled, satisfied, thinking my troubles were over.

Little did I know.

I now have a great respect for anal-hair. Like everything in this world God created, it has its mighty purpose in existence. It was only after I had removed it that I started to learn how much I had been taking it for granted. For one, it provides friction. I learned this the next day, when I walked out into the sun heading for class. After climbing two flights of stairs and starting to sweat, I started to notice something unpleasant. The sweat was accumulating in my crack, and was causing the unpleasant sensation of my two asscheeks sliding past each other with every step. I thought about going to the bathroom and wiping it off, but had to get to class. Eventually, I thought, it would dry.

Unfortunately, it did dry, but only after mingling with the microscopic shit- molecules lingering around my brown starfish. When I stood up after class, my cheeks were stuck together with a slimy sticky shit/sweat combination. As I made my way back to my dorm, it started to itch. God-DAMN, did it itch! Felt like a swarm of ants was making its way up and down my crack. Fighting to keep from jamming my hand down there and scratching away, I rushed back to the dorm.

Unfortunately again, this exertion caused me to sweat, and when I finally reached my room, my cheeks were sliding back and forth against each other like a pair of horny cane-toads. I quickly dropped my pants, and attempted to dry my ass off by sticking it in front of a fan and spreading my cheeks. As I pulled the two mounds of flesh apart, a horrible stench burst free and filled the room. Every dog within a 4 block radius started to howl. I had it worst of all, as the ripe aroma of festering shit/sweat went into the fan and blew back into my face. I fought to keep from heaving. And as I sat there, fighting vomit, my ass cheeks spread and dripping, with the concentrated aroma of my body odor mixed with the tangy smell of my own shit blowing right into my face, I had only one thought: „It will be like this until the hair grows back. Weeks.”

Later on, trying to deal as best I could, wiping my ass at every opportunity, I discovered another wonderful use for ass-hair – ventilation. I attempted to launch a fart, only to have it get stuck between my asscheeks. Apparently, with no hair, the two pink twins can get vacuum sealed together, and the result was a frustrating fart that slid up and down between my cheeks like a lost gerbil.

As if that wasn’t enough, I am now enduring further torture. As anyone who has ever shaved anything knows, when hair is first growing in, it comes in as stubble. Imagine your ass having the texture of a brillo pad. Well, that is what I am dealing with now. It is a hellish torture, and there are many times when I just look out the window and contemplate why I shouldn’t just jump out and get it all over with in one fleshy splat, rather than endure this constant agony.

Friends, DON’T SHAVE YOUR ASS-HAIR!

Wersja polskawa:

Nie gól tych włosów!
Mam ostatnio popełnił błąd w moim życiu, i zaoferować ci moją historię, że można dowiedzieć się z mojego błędu. Wszystko zaczęło się, jak wiele rzeczy zrobić, u mnie problemy z wypróżnianiem.

Nie, nie byłem zaparcie, to nie był problem, ale regularność kwestią techniki. Wydaje się, mój tyłek-włosy wzrosła do takiej długości, że mały kupki kawałki były stale coraz związany w kołtunowaty dżungli między pośladki. Doprowadziło to do rozczarowania, ze świadomością, że do mnie nadal coś do spadku, ale nie jest w stanie wstrząsnąć wytrwale łajno luźne od włosy tyłkowe mieszkania. W końcu będę musiał zrobić dwie rzeczy: albo zdejmować niektóre z papieru i spróbuj szczypta poza sobą bochenek (co wymaga starannej precyzyjne, aby uniknąć smarowanie stworzenie całej mojej tyłu, zwłaszcza od czasu, kiedy nie sposób zobaczyć co robię ) lub po prostu pójść na złamał rozpocząć wycieranie, i mam nadzieję, że będę mógł usunąć wszystkie resztki fecal sprawę do papieru toaletowego osiągnął Can’t-Be-spłukiwanych progu.

Byłem rozważających ten problem, gdy miałem to, co wydawało się w tym czasie się jasne pomysł. „Hej! To jest mój tyłek i mój tyłek-włosy, prawda? Więc dlaczego nie mogę po prostu wyeliminować wszystkie włosy, a następnie moje kawały kupa będą kierowane jak piwo z beczki! I rzekł do siebie. Jest to oświadczenie, że będzie się w historii z wielu innych żałować oświadczenia. „Jak wielu Hindusów może nie być?” powiedział przez Custer. „Wygląda na to dobry dzień na dysku!” przez JFK. „Nie! America On-Line ma teraz pełny dostęp do grup dyskusyjnych!” przez niektórych idiota systemu tech. Taki był mój analny golenia pomysł.

I wykonanie operacji nocy z tanią rozporządzalny brzytwa i ręcznik do zasiadania w. Począwszy od dołu, a do golenia z roztrzaskać na policzki, i rozpoczął żmudny proces pozbawienie mój tyłek włosów. Czasami chciałbym mieć do czyszczenia brzytwa zgromadzonych włosy i różne szlamem, co robiłem przez wycieranie go na ręcznik. Powoli, mój twin kopcach i między-wąwozu zaczął przypominać bezwłosych policzki z noworodków. Wreszcie, ja brzytwa otarła się po raz ostatni, a moja praca badanych. W ręcznik został pokryty pala włosów. Mój tyłek był gładki jak kość słoniowa. I uśmiechnięty, zadowolony, myśli moje problemy były ponad.

Little nie wiem.

Mam teraz wielki szacunek dla anal-włosy. Podobnie jak w tym świecie wszystko, co Bóg stworzył, to jego potężny w celu istnienia. Dopiero po usunięciu Miałam to, że zacząłem się uczyć, jak bardzo było to biorąc za pewnik. Po pierwsze, przewiduje tarcia. Nauczyłem się tego na następny dzień, kiedy chodził obecnie pod słońcem pozycji dla klasy. Wspinaczka po dwa loty schodów i zaczyna potu, zacząłem dostrzegać coś nieprzyjemnego. Pocie było narastanie w moim roztrzaskać i powoduje nieprzyjemne uczucie z moich dwóch ostatnich asscheeks wysuwaną wzajemnie z każdym kroku. Myślałem o przejściu do łazienki i wycieranie go, ale aby dostać się do klasy. Ostatecznie, myślałem, że suche.

Niestety, to nie jest suchy, ale tylko po mingling z mikroskopijnych cząsteczek gówno-zastarzały wokół mojej brązowy rozgwiazda. Kiedy stał się po klasie, moje policzki były zablokowane wraz z śluzowaty sticky shit / mieszanina potu. Jak w mojej drodze powrotnej do mojej sypialni, to zaczął swędzenia. Bóg-DAMN, czy to grzybica! Filc jak Rój mrówek był sposób podejmowania i moje roztrzaskać. Walka na bieżąco z mojej strony zagłuszania tam i zarysowania daleko, I Ruszyli z powrotem do akademika.

Niestety znowu, tym wysiłku spowodowane mnie pot, a kiedy w końcu osiągnął mój pokój, moje policzki były poślizg iz powrotem ze sobą jak para horny trzciny ropuchy. I szybko spadły moje spodnie, i próbował suchego my ass off by trzymać go z przodu wentylatora i szerzenie moje policzki. Jak odciąga dwóch kopców mięsa wyjątkiem, a straszny smród pęknięcie wolnej i wypełnia pokój. Każdy pies w bloku 4 promieniu zaczął wyć. Miałem to najgorszy ze wszystkich, jako dojrzały aromat festering shit / potu poszedł do wentylatora i Blew powrót na mojej twarzy. I natarł na bieżąco z falujący. A jak tam sobota, walka wymiotów, my ass cheeks rozprzestrzeniania i kapiącą z koncentratu zapachu mojego ciała zapach mieszanego z tangy zapach moje gówno dmuchanie w prawo w mojej twarzy, miałem tylko jedną myśl: „To będzie jak tego do włosów rośnie powrotem. tygodni „.

Później, starając się zająć jak najlepiej mogę, wycieranie mój tyłek przy każdej okazji, odkryłem inny wspaniały używać dla osła-hair – wentylacja. I próbował uruchomić fart, tylko do jego utknąć między asscheeks. Najwidoczniej, bez włosów, dwa różowe bliźnięta mogą dostać próżni zaplombowane, a wynik był frustrating fart że slid górę iw dół między policzki jak utracone gerbil.

Jakby tego było mało, jestem teraz trwałą dalszych tortur. Każdy, kto kiedykolwiek ogolił coś wie, kiedy włosy rosnące w pierwszym, jak to jest w słomkę. Wyobraź sobie dupę posiadający teksturę o brillo opuszki. Cóż, to co mam do czynienia z obecnie. Jest potępieńczy tortur i wiele razy po prostu patrzeć przez okno i kontemplować dlaczego nie tylko wyskoczyć i dostać wszystko w jednym z ponad mięsistych ikona, zamiast znieść tego ciągłego agonii.

Przyjaciele, nie golcie wasze tyłek włosy!

35 684 komentarze

 1. jordan 4 powiedział:

  I have to express my passion for your kindness for folks that must have assistance with your idea. Your real dedication to passing the solution across became unbelievably effective and have regularly enabled guys and women much like me to reach their aims. The invaluable tips and hints implies so much a person like me and additionally to my fellow workers. Thank you; from each one of us.

 2. golden goose outlet powiedział:

  I am also commenting to let you be aware of what a impressive experience my wife’s daughter enjoyed going through your web page. She came to find such a lot of pieces, which include what it is like to have a very effective helping spirit to get others just gain knowledge of various very confusing issues. You truly did more than our own expected results. Many thanks for churning out these good, trustworthy, explanatory not to mention easy thoughts on that topic to Ethel.

 3. canadian pharmacy no prescription needed powiedział:

  best online international pharmacies

 4. what parasites does ivermectin kill powiedział:

  Great post. I was checking continuously this weblog and I am
  inspired! Very useful info particularly the ultimate part :
  ) I deal with such information a lot. I was looking for this particular information for a very lengthy time.
  Thank you and good luck. http://harmonyhomesltd.com/Ivermectinum-pharmacology.html

 5. etherve powiedział:

  buy stromectol pills ivermectin ivermectin for humans for sale ivermectin coronavirus

 6. etherve powiedział:

  stromectol tablets ivermectin coronavirus ivermectin ivermectina in vendita

 7. akıllı kağıt tahta powiedział:

  Günümüzde eğitimin bir yaşı veya sınırı bulunmuyor. Artık internetin de gelişip yaygınlaşmasıyla birlikte her yerden eğitime ve öğretime katılmak mümkün. Özellikle son dönemde yaşanan olaylar nedeniyle evlerden yapılan eğitimde de bu durumun imkanlarından tüm dünya yararlandı. Eğitimin eve sınırlandırılmasıyla özellikle küçük yaştaki çocuk öğrenciler bazı zorluklar yaşadı. Ev ortamında olmanın vermiş olduğu rahatlıkla çocukların derslere katılım oranı ve aktifliği oldukça düşüktü. Fakat ev ortamında da bir okul havası yaratmak mümkün. Bunun için çeşitli alet ve edavatlar almamız gerekiyor. Öncelikle bir sınıf ortamı oluşturmak için kesinlikle sıralar ve tahta olmalı. Evdeki mobilyalarla bir şekilde sıra oluşturduktan sonra ihtiyacımız olan asıl şey, silinebilir ve büyük bir tahta. Bunun için akıllı kağıt tahta kullanılabilir. Akıllı kağıt tahta ürününün birçok özelliği bulunmakta. Bu özelliklerden en önemlisi kağıt benzeri bir yapıda olan bu ürünü herhangi bir yere koyduğunuzda oranın artık bir sınıf tahtası olmasını sağlaması. İstediğiniz kadar yazıp çizip ardından silerek temizleyebilirsiniz. Birçok sanatçı veya ofis de bu ürünü kullanmaktadır. Sanatçılar evlerinin farklı köşelerine akıllı kağıt tahta yapıştırıp istedikleri resimleri çizip duvara sabitliyor. Öte yandan iş yeri ve ofislerde ise toplantıların yapılabilmesi için oldukça portatif bir ürün olan akıllı kağıt tahta, üzerine yazılar yazılarak bir plan ve program belirlemede kullanılabilir. Hem kurulumu hem de kullanımı oldukça basit olan bu harika ürünün her evde olması şart diyebiliriz.

 8. adumbmah powiedział:

  side effects of levitra 20 mg – [url=http://levitraoff.com]levitra tab[/url] vardenafil

 9. adumbmah powiedział:

  vardenafil – [url=http://levitraoff.com]levitra[/url] generic levitra reviews

 10. moncler powiedział:

  I precisely needed to say thanks all over again. I do not know the things I would have done without those solutions provided by you relating to that area. It was actually a frightful problem for me, but being able to view the skilled manner you managed the issue took me to cry for delight. I am just grateful for this help and thus believe you comprehend what an amazing job you’re undertaking training others thru your websites. I am certain you have never encountered any of us.

 11. golden goose sneakers powiedział:

  I am writing to let you be aware of what a fantastic encounter my child found viewing your blog. She realized some details, including how it is like to possess an excellent giving mood to get the rest completely grasp certain tricky subject areas. You really exceeded her desires. Thank you for delivering these important, trustworthy, revealing as well as cool tips about your topic to Janet.

 12. yeezy 350 powiedział:

  My spouse and i ended up being very satisfied that Ervin could complete his analysis from the ideas he made in your web page. It’s not at all simplistic to just be giving for free methods that many other people may have been trying to sell. And we know we have got you to thank because of that. The explanations you’ve made, the easy website navigation, the friendships you will assist to instill – it is everything sensational, and it is aiding our son in addition to our family imagine that that content is entertaining, and that’s extremely serious. Thanks for all!

 13. etherve powiedział:

  ivermectin dosage generic ivermectin cream ivermectin for humans stromectol 3mg

 14. etherve powiedział:

  ivermectin 3mg ivermectin tablets what is stromectol used for sztromektol folyadГ©k

 15. NickIDION powiedział:

  [url=http://ivermectin.plus/]ivermectin 0.1 uk[/url]

 16. JudyIDION powiedział:

  [url=http://cialisedrem.com/]generic cialis 2.5 mg[/url]

 17. real jordan shoes for cheap powiedział:

  http://elxm.0b.ro/udekhe/compassa/jalousent/calorifics/stybba/impulsge

 18. yalancı fıstık sarma tarifi powiedział:

  A site where you can find all the recipes you are looking for, with pictures and videos.

 19. JoeIDION powiedział:

  [url=https://cialis.red/]cialis pills[/url]

 20. etherve powiedział:

  buy stromectol ivermectin side effects ivermectin ivermectin oral solution

 21. tegsoft çağrı merkezi powiedział:

  It is truly an incredible article. I follow this blog constantly. I find the most accurate information here.

 22. etherve powiedział:

  stromektolpris dosis tablet ivermectin 3 mg stromectol in canada genel stromektol

 23. insta account löschen powiedział:

  insta account löschen

 24. İnstagram Takipçi Satın Al powiedział:

  takipci 2000

 25. skype konto löschen powiedział:

  skype konto löschen

 26. microsoft konto löschen powiedział:

  microsoft konto löschen

 27. George Stoker powiedział:

  I have been browsing on-line more than three hours today,
  yet I never discovered any fascinating article like yours.
  It is beautiful worth sufficient for me. Personally,
  if all webmasters and bloggers made just right content material as you did, the net can be
  much more helpful than ever before.

 28. tegsoft inbound powiedział:

  It is truly an incredible article. I follow this blog constantly. I find the most accurate information here.

 29. MarkIDION powiedział:

  [url=https://hydroxychloroquine.quest/]generic for plaquenil[/url]

 30. KiaIDION powiedział:

  [url=http://ivermectin.center/]ivermectin in india[/url]

 31. etherve powiedział:

  stromectol 3mg tablets for head lice stromectol cost ivermectin cream ivermectin 500mg

 32. deneme bonusu powiedział:

  deneme bonusu

 33. yatırım şartsız deneme bonusu powiedział:

  deneme bonusu veren siteler

 34. etherve powiedział:

  ivermectin tabletter uk ivermectin over the counter canada ivermectin stromectol dk

 35. PoClekwask powiedział:

  como tomar levitra 20 mg levitra free levitra over the counter levitra generico

 36. cialis generic best price that accepts mastercard powiedział:

  These are in fact fantastic ideas in regarding blogging.
  You have touched some fastidious points here. Any way keep up wrinting. http://ciaalis2u.com/

 37. Judy Maddox powiedział:

  sporanox dulcolax levaquin

 38. DenIDION powiedział:

  [url=http://sildenafil.blue/]sildenafil buy usa[/url] [url=http://ivermectinrm.com/]ivermectin 3mg[/url] [url=http://tadalafil.cheap/]buy tadalafil europe[/url] [url=http://ivermectin.express/]ivermectin cost canada[/url] [url=http://cialisonlinex.com/]cialis 10mg online canada[/url]

 39. PoClekwask powiedział:

  10mg levitra reviews levitra dose vardenafil tablet vardenafil hcl 20mg tab

 40. Rebgbralf powiedział:

  what are the side effect of cialis how to get cialis prescription online

 41. Glinda Nash powiedział:

  celebrex evista sinequan

 42. cialis no prescription paypal powiedział:

  For latest information you have to pay a visit world-wide-web and on web I found this web page as a best web site for hottest
  updates. http://ciaalis2u.com/

 43. Margaret Cristofano powiedział:

  Thanks on your marvelous posting! I actually enjoyed reading
  it, you may be a great author.I will remember to bookmark your
  blog and will eventually come back in the foreseeable future.
  I want to encourage one to continue your great posts, have a
  nice day!

 44. içerenköy escort powiedział:

  İnsan bazen yaşadığı bütün ekonomik, sosyolojik, fizyolojik veya psikolojik sorunlardan kaçmak için farklı yollar deneyebiliyor. Örneğin evde eşiyle veya sevgilisiyle atamadığı stresi başkalarıyla atmak isteyebiliyor. İşte bu noktada İçerenköy escort arayan birçok kişi de istedikleri gibi kişileri bulup hem duygusal hem de tensel bir birliktelik yaşıyor. Bu işi yapan kadınların röportajlarında genellikle erkeklerin duygusal boşluklarını doldurmak için kendilerini tercih ettikleri ifade ediliyor. Yani günlük yaşamdaki sorunlarını evde eşiyle veya ailesiyle ya da arkadaşlarıyla çözemeyen konuşamayan erkek, gecenin karanlığında İçerenköy escort ile konuşarak bu sorunlarını çözmek istiyor. Çünkü her iki taraf da birbirini tanımadığı için rahat ve güvenli bir iletişim kuruluyor. Bir ilişkinin en önemli sac ayağının güven olduğunu da unutmamalıyız. Dolayısıyla duygusal ve tensel açlığını doyurmak veya bu konulardaki sorunlarını çözmek için erkeklerin sıklıkla tercih ettiği İçerenköy escort kadınları, aslında bir nevi psikolojik danışmanlık veriyorlar da denilebilir. Çünkü yaptıkları iş sadece yatak odası ile sınırlı kalmıyor. Karşısındaki kişi ile içki eşliğinde uzun saatler sohbet de ediyorlar.

 45. Onpisof powiedział:

  prendre cialis 40 mg [url=https://buyedcialis.com/]comprar cialis online espana[/url]

 46. Drbgbralf powiedział:

  zanax online pharmacy va pharmacy online

 47. Marilyn Obrien powiedział:

  Ahaa, its nice discussion concerning this article at this place at this website, I have read all that, so now me also commenting here.

 48. CntfEdura powiedział:

  sildenafil online pharmacy canadian pharmacy in tampa fl

 49. Cami Halıları powiedział:

  Cami Halısı Cami Halıları Cami Halı Fiyatları Akrilik Cami Halısı Seccadeli Cami Halısı Yün cami halısı Göbekli Cami Halısı Saflı Cami Halısı. Websitemize Göz Atabilirsiniz.. cami halısı

 50. LoClekwask powiedział:

  why does levitra work levitra professional samples levitra 10 mg tablet price in india

Dodaj komentarz

Proszę zauważ: Moderacja komentarzy jest włączona i może opóźnieć pojawienie się twojego komentarza na stronie. Nie ma potrzeby wysyłania twojego komentarza ponownie.