pozmu.net::blog

Blog porzeraczamuzguw

szybkie dodanie strony do Google

Jakiś czas temu trafiłem na narzędzie o nazwie QUIT, które to w założeniach pozwala na błyskawiczne dodanie strony do indeksu – po mniej niż 24 godzinach powinniśmy zobaczyć stronę w wynikach Google. Czy to działa? Cóż, zapraszam do eksperymentów. Ja właśnie taki robię. Jak to działa? Po pierwsze wysyła naszą stronę do 6 serwisów społecznych typu Del.icio.us (choć akurat nie do tego), używa techniki Googlebot slam (połączenie „efektu adsense” z innym tajemniczym
rytuałem) i kilku innych… Dokładnie jakich nie wiadomo, ale narzędzie to jest dostępne za darmo, więc chyba nie jest to wielkim problem (przynajmniej dopóki działa). Jutro napiszę o wynikach eksperymentu i przekonamy się ile jest to narzędzie obecnie warte.

Jeśli uważasz, że ta strona zawiera przydatne lub ciekawe informacje, namawiamy do umieszczenia prowadzącego do niej linka na własnej witrynie WWW.
Aby to zrobić po prostu skopiuj widoczny poniżej kod i wklej na swoją stronę (Naciśnij CTRL+C aby skopiować).
Link będzie wyglądał tak: szybkie dodanie strony do Google

1 komentarz

  1. co24godziny » Blog Archive » Nowy web spam powiedział:

    […] Wczorajszyeksperyment jak na razie nie przyniósł żadnych wyników -> poczekamy jeszcze trochę i zobaczymy, czy w ogóle to zadziała. Z innej beczki – Google jakiś czas temu powiedziało nie spamerskim katalogom stron (działających najczęściej na skrypcie qlweb). Polscy spamerzy wymyślili więc coś innego – preselle, inaczej precelki które są w istocie spamerskimi katalogami podanymi w formie… no i tu właśnie jest ta innowacja, bowiem mają one formę bloga. Jak to wygląda? Do takiego “katalogu” każdy może dodać swoją stronę w postaci wpisu/notki/wiadomości zawierającej co najmniej x tekstu i maksymalnie y linków. Efekt – blogo linkownia jeszcze mniej przydatna dla człowieka niż spam-katalog (po katalogu da się przynajmniej nawigować, po takim blogo-katalogu nie za bardzo) ale za to ceniona przez wyszukiwarki… Ehhh, a nie łatwiej po prostu zrobić dobrą stronę? Author pozmu Comments (0) […]

Dodaj komentarz

Proszę zauważ: Moderacja komentarzy jest włączona i może opóźnieć pojawienie się twojego komentarza na stronie. Nie ma potrzeby wysyłania twojego komentarza ponownie.