pozmu.net::blog

Blog porzeraczamuzguw

Ściągnij Command & Conquer za friko

command & conquer za darmoZ okazji rocznicy 12 rocznicy serii Command & Conquer, w dniu wczorajszym EA udostępniło dla wszystkich pełną wersję pierwszej gry z tego cyklu, zatytuowaną po prostu Command & Conquer. Jest to wydana w roku 1995 strategia czasu rzeczywistego (RTS) przedstawiająca konfilikt pomiędzy Global Defence Initiative (GDI) i NOD. Program dystrybuowany jest w formie dwóch plików ISO i jednego DOC zawierającego instrukcje pozwalające odpalić tę wiekową już strategię na komputerach z systemem Windows XP.
Linki do bezpośredniego downloadu:
GDI ISO (1)
NOD ISO (2)
instrukcja instalacji pod WinXP
Niestety download z serwerów EA jest baaardzo powolny. Polecam więc mirrory (może też pomóc użycie wyspecjalizowanego downloadera):
Gamershell
Shacknews

Miłego grania 🙂

6 komentarzy

 1. patryk powiedział:

  elo elo

 2. NightRose powiedział:

  Ok. Kupiłem kiedyś C&C GOLD… ale czy ma ktoś może wersję ze „starą” grafiką..
  tzn. nie VESA tylko tą w trybie 13h ;] uhm… jeśli tak… to proszę o kontakt
  gg: 9330883

 3. ja powiedział:

  nie dziala, nie ma tego na serwerze.

 4. pozmu powiedział:

  Gamershell działa!

 5. adam powiedział:

  siemkia

 6. info powiedział:

  Anyone essentially help to make drastically articles or blog posts I would personally express. Be the first time We used your site page and as much as currently? My partner and i astonished using the research you have made to create this unique article amazing. Excellent exercise!

Dodaj komentarz

Proszę zauważ: Moderacja komentarzy jest włączona i może opóźnieć pojawienie się twojego komentarza na stronie. Nie ma potrzeby wysyłania twojego komentarza ponownie.