pozmu.net::blog

Blog porzeraczamuzguw

Xbox 360 – pierwsze starcie

Od półtora miesiąca gram na Xboxie 360.  Ok, nie do końca… bowiem obecny Xbox jaki posiadamy, jest naszym drugim. Pierwszy zepsuł się po tygodniu używaniu. Dość szybko, nieprawdaż? Dodam jeszcze, że będąc świadomym problemów z przegrzewaniem się, ustawiłem go tak, że ma mnóstwo miejsca i nie powinien się pocić. Nie przegrzał się – zamiast tego padł napęd DVD. Kolejny tydzień i dostaliśmy nowego (tak się umówiliśmy w sklepie, inna sprawa, że tego pierwszego to nam wcisneli antycznego, sprzed dobrych 2 lat!!!). Nie powiem, gry wyglądają świetnie. GTA IV pod względem grafiki i mechaniki – wypas. Szkoda tylko, że misje szybko stają sie monotonne i fabuła nieco kuleje… No ale jeszcze tej giery nie skończyłem (delektuję się), więc coś może mnie jeszcze zaskoczy. Co mnie wkurza, to płatny Xbox Live… no i ogólnie drogie gry, choć jeśli nie zależy nam na nowościach, to starsze tytułu można wyrwać dość tanio.

6 komentarzy

 1. porzeraczmuzguw powiedział:

  !!!!

 2. Halo, Halo | pozmu.net::blog powiedział:

  […] Halo Od jakiegoś czasu mamy w domu Xboxa 360. Jako, że jestem biedny to nie mam zbyt wielu gier na niego (konkretnie trzy, z czego gram tylko w […]

 3. fifa coin generator powiedział:

  Somebody primarily help in making really blogposts I might state. This is the brand new My partner and i been to your blog web page and up to right now? We stunned with all the evaluation you made to generate this actual article astounding. Good exercise!

 4. xbox free codes powiedział:

  You’ll be in simple fact a excellent site owner. Your website running velocity is remarkable. It appears that what you are doing virtually any exceptional technique. Likewise, A subject matter are usually must-see. you’ve carried out an excellent exercise during this theme!

 5. web traffic|SEO|Backlinks powiedział:

  Somebody necessarily help to make significantly blogposts I might express. This is the new I personally went to internet web page so considerably? My spouse and i shocked with the investigation you made to develop this kind of submit awesome. Fantastic employment!

 6. Adidas NMD Runner Core Black Lush Ink powiedział:

  I simply desired to thank you so much yet again. I am not sure what I would’ve taken care of without those techniques provided by you regarding my concern. It was before a very horrifying concern for me personally, but coming across a professional technique you managed that made me to jump with fulfillment. I’m just happy for this work and in addition sincerely hope you are aware of a powerful job you are carrying out educating many others through your websites. I am certain you’ve never got to know all of us.

Dodaj komentarz

Proszę zauważ: Moderacja komentarzy jest włączona i może opóźnieć pojawienie się twojego komentarza na stronie. Nie ma potrzeby wysyłania twojego komentarza ponownie.