pozmu.net::blog

Blog porzeraczamuzguw

Xbox 360 – pierwsze starcie

Od półtora miesiąca gram na Xboxie 360.  Ok, nie do końca… bowiem obecny Xbox jaki posiadamy, jest naszym drugim. Pierwszy zepsuł się po tygodniu używaniu. Dość szybko, nieprawdaż? Dodam jeszcze, że będąc świadomym problemów z przegrzewaniem się, ustawiłem go tak, że ma mnóstwo miejsca i nie powinien się pocić. Nie przegrzał się – zamiast tego padł napęd DVD. Kolejny tydzień i dostaliśmy nowego (tak się umówiliśmy w sklepie, inna sprawa, że tego pierwszego to nam wcisneli antycznego, sprzed dobrych 2 lat!!!). Nie powiem, gry wyglądają świetnie. GTA IV pod względem grafiki i mechaniki – wypas. Szkoda tylko, że misje szybko stają sie monotonne i fabuła nieco kuleje… No ale jeszcze tej giery nie skończyłem (delektuję się), więc coś może mnie jeszcze zaskoczy. Co mnie wkurza, to płatny Xbox Live… no i ogólnie drogie gry, choć jeśli nie zależy nam na nowościach, to starsze tytułu można wyrwać dość tanio.

754 komentarze

 1. KimIDION powiedział:

  silagra 100mg tablets

 2. Williamjealm powiedział:

  specialized loan servicing fast cash loans cash baker 3

 3. pg 4 powiedział:

  I and my guys came examining the best techniques found on your web page and so instantly got a horrible feeling I never expressed respect to the website owner for those tips. Most of the men are actually totally happy to see them and have extremely been having fun with these things. Many thanks for actually being well kind and also for picking out this form of high-quality areas most people are really needing to be informed on. My honest regret for not expressing gratitude to sooner.

 4. JaneIDION powiedział:

  nexium prices in canada

Dodaj komentarz

Proszę zauważ: Moderacja komentarzy jest włączona i może opóźnieć pojawienie się twojego komentarza na stronie. Nie ma potrzeby wysyłania twojego komentarza ponownie.