pozmu.net::blog

Blog porzeraczamuzguw

Blip ma czkawkę

Wbijam się na Blipa i co mnie wita? Lipa, a mówiąc konkretniej Error 500 czyli  wewnętrzny błąd servera (internal server error):Blip ma czkawkę
Odświeżenie strony przyniosło pozytywny efekt – witryna załodowała się bez problemu. Co może być przyczyną pojawiania się takich błędów? Ciężko wyrokować, ale zazwyczaj takie objawy (tj. błąd 500 pojawiący się co któreś odświeżenie strony) świadczą o problemach wydajnościowych tj. że serwer nie daje sobie rady z obsługą napływających do niego zapytań. Jedno co można powiedzieć na pewno to to, że taka strona jak Blip powinna się bardziej starać i opracować własny, przyjazny komunikat błędu na takie okazje a nie straszyć użytkowników domyślnym ascetycznym ekranem Apacza, do tego przemawijącym do nich po angielsku.

2 604 komentarze

 1. yeezy boost 350 powiedział:

  I would like to show my respect for your kindness in support of men who actually need help on this study. Your personal commitment to getting the message all over appears to be rather significant and has specifically permitted regular people like me to reach their targets. Your entire informative hints and tips can mean a whole lot a person like me and extremely more to my mates. Thanks a ton; from everyone of us.

 2. jordan 13 powiedział:

  I not to mention my friends happened to be reviewing the great secrets located on your web page and so unexpectedly got an awful feeling I never expressed respect to the site owner for those tips. These boys were so thrilled to study them and now have extremely been enjoying these things. I appreciate you for genuinely very considerate as well as for utilizing some brilliant guides most people are really desirous to know about. My sincere regret for not expressing appreciation to you sooner.

 3. dosage of levitra powiedział:

  order levitra online – https://levitraoffer.com/ over the counter levitra

 4. Loans For Bad Credit powiedział:

  small loans for bad credit

Dodaj komentarz

Proszę zauważ: Moderacja komentarzy jest włączona i może opóźnieć pojawienie się twojego komentarza na stronie. Nie ma potrzeby wysyłania twojego komentarza ponownie.